Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /GTS/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
GTS Holding | Firma

Wierzymy, że możemy zmienić
Twój biznes.
Na lepszy.

Pamiętaj, to my wyznaczamy standardy. Inni nas tylko naśladują. W ofercie mamy tylko najlepszy sprzęt jaki możemy Ci dzisiaj zaproponować.

1a

GTS Holding działa na polskim rynku od 1991r. Oferujemy profesjonalne urządzenia gastronomiczne, doradzamy przy ich wyborze, wykonujemy projekty kuchni i zapleczy zakładów gastronomicznych, modernizujemy i dokonujemy adaptacji starych, a nawet zabytkowych pomieszczeń na cele gastronomiczne. Zapewniamy kompleksową realizację – od sporządzenia projektu poprzez dostawę i montaż urządzeń. Zbudowana przez nas sieć punktów serwisowych na terenie całego kraju zapewnia właściwą konserwację oraz szybką i fachową naprawę dostarczonych urządzeń.

2a

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu i realizacji obiektów o charakterze gastronomicznym na terenie Polski i poza jej granicami, pozwala na jego wykorzystanie poprzez zastosowanie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, przy jednoczesnym odniesieniu się do wymogów sanitarnych.

3a

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zrealizowane obiekty przyciągały uwagę konsumenta swoją atrakcyjną formą. Wykonane przez nas nowoczesne, atestowane meble z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także lady bufetowe oraz inne wyposażenie i wykończenia stolarskie dostosowane do indywidualnych życzeń klienta i charakteru pomieszczenia, stanowią logiczną całość.
Top